Viešnia iš svetur

 

Ilga draugystė visdar tęsiasi. Jau tradicija tapo, kad Elektrėnų vaikų globos namuose kasmet apsilanko rėmėjai iš Vokietijos, tai būna „Sterntaler kinder“ organizacijos pirmininkė Maddalena Riolfo bei ją atlydintis dar vienas, ar keli asmenys.
Šįsyk M. Riolfo atvyko viena, kaip ir kiekvienais metais, viešnia pamatė daug įdomių Lietuvos vietų. Kartu su globos namų gyventojais pliuškenosi Elektrėnų baseine, kaitinosi pirtyje. Nors susikalbėti sunku, bet bendromis jėgomis pavyko. Organizacijos pirmininkė mūsų šalyje viešėjo penkias dienas. Moteris sakė, kad šiais metais į Vokietijos šeimas vyks mažiau vaikučių, nei praėjusią vasarą. Taip jau atsitiko, kad M. Riolfo viešėjo ir per vasario 16-tosios šventę, pamatė, kaip Elektrėnai ją mini, klausė gražų koncertą . Į globos namus, keletą kartų per savaitę ateina ir keramikos mokytoja, kuri vaikučius moko įvairiausių menų: dekoruoti sages, gaminti, piešti... Būtent per vasario 14-tąją– meilės dieną, visais pagamintais meno dirbiniais galėjo pasigrožėti ir Maddalena Riolfo – buvo atidaryta parodėlė.
Vaikučiai su nekantrumu laukia atskubančios vasaros, kai vėl galės aplankyti Vokietiją, sugrįžti dviems savaitėms į juos priglaudžiančias svečios šalies šeimas, ir iš širdies jiems dėkoja.